Аналітична інформація про роботу міської ради у 2018 році. Більш детально ознайомитись з тим, як голосували міські обранці за
рішень, по фракціях, по постійних комісіях можна, скориставшись сервісом візуалізації роботи депутатів міської ради за посиланням
№ |
Прізвище ім’я по батькові депутата |
Кількість пропущених сесій у 2018 році |
Кількість пропущених комісій у 2018 році |
Кількість поданих звернень |
Кількість поданих запитів |
Кількість поданих проектів рішень |
Кількість прийнятих пропозицій на сесії |
Кількість прийнятих поправок до рішень |
Кількість пропущених спільних комісій у 2018 |
Участь у додаткових Комісіях, Рейдах, Групах (назви) |
1 |
Барщевський Сергій Михайлович |
5/8 |
7/7 |
1 |
– |
– |
– |
– |
– |
1. Тимчасова контрольна комісія |
2 |
Василюк Вадим Микитович |
-/8 |
2/6 |
– |
– |
– |
2 |
– |
2/2 |
– |
3 |
Венгер Олег Миколайович |
-/8 |
10/37 |
3 |
– |
– |
1 |
– |
-/2 |
1. Робоча група по формуванню міського бюджету 2. Експертна комісія з призначення стипендій для обдарованої молоді 3.Конкурсна комісія з оцінки учасників конкурсу «Бізнес-ініціатива серед 4.Конкурсна комісія з організації та проведення святкового ярмарку
|
4 |
Вірковський Валентин Петрович |
-/8 |
3/6 |
2 |
– |
– |
– |
– |
-/2 |
– |
5 |
Горошкевич Роман Володимирович |
2/8 |
1/6 |
2 |
– |
– |
– |
– |
1/2 |
1. Експертна комісія з призначення стипендій для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира»2. Рада з питань молодіжної політики3. Координаційна рада громадського бюджету «Бюджету участі» |
6 |
Гранат Сергій Євгенович |
-/8 |
1/7 |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
1.Комісія по визначенню збитків власникам землі та |
7 |
Гудим Андрій Богданович |
-/8 |
2/37 |
2 |
2 |
– |
– |
– |
-/2 |
1. Робоча група по формуванню міського бюджету 2. Комісія з житлових питань. |
8 |
Дмитрук Леонтій Іванович |
2/8 |
1/6 |
– |
– |
– |
– |
– |
-/2 |
1. Тимчасова контрольна комісія 2.Адміністративна комісія |
9 |
Жук Ярослав Іванович |
1/8 |
7/37 |
26 |
4 |
16 |
– |
3 |
-/2 |
|
10 |
Заєць Володимир Володимирович |
1/8 |
2/6 |
3 |
– |
1 |
1 |
– |
– |
1. Координаційна рада громадського бюджету «Бюджету |
11 |
Замрига Надія Миколаївна |
4/8 |
1/6 |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
12 |
Зінкевич Валерій Олексійович |
1/8 |
2/10 |
– |
– |
– |
– |
– |
1/2 |
– |
13 |
Клим’юк Максим Сергійович |
-/8 |
-/7 |
1 |
2 |
– |
– |
– |
– |
1. Робоча група по формуванню міського бюджету 2.Робоча група з вивчення питання перейменування міста 3. Комісія по вирішенню земельних спорів 4. Координаційна рада з впровадження ініціативи «Володимир-Волинська 5. Рада з питань молодіжної політики 6. Конкурсна комісія з оцінки учасників конкурсу «Бізнес-ініціатива серед |
14 |
Коба Сергій Анатолійович |
-/8 |
1/37 |
1 |
– |
– |
– |
– |
-/2 |
1. Робоча група з написання проекту статуту територіальної громади міста 2. Робоча група по формуванню міського бюджету 3.Аукціонна комісія для продажу об’єктів малої приватизації комунальної 4. Міська міжвідомча комісія по організації та проведенню оздоровлення та 5. Конкурсна комісія з організації та проведення святкового ярмарку |
15 |
Мацюк Ігор Миколайович |
4/8 |
-/6 |
1 |
– |
– |
– |
– |
-/2 |
– |
16 |
Мельник Ірина Іванівна |
-/8 |
-/10 |
5 |
2 |
2 |
– |
– |
-/2 |
1. Робоча група по формуванню міського бюджету |
17 |
Мороз Руслан Андрійович |
-/8 |
-/7 |
– |
3 |
2 |
– |
– |
– |
1. Тимчасова контрольна комісія |
18 |
Олексюк Валерій Володимирович |
2/8 |
6/6 |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
1. Тимчасова контрольна комісія |
19 |
Омельчук Іван Адамович |
-/8 |
-/6 |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
20 |
Принда Андрій Петрович |
-/8 |
7/37 |
1 |
– |
– |
– |
– |
-/2 |
1. Конкурсна комісія з оцінки учасників конкурсу |
21 |
Радкевич Сергій Леонідович |
-/8 |
4/7 |
1 |
9 |
1 |
1 |
– |
– |
1. Робоча група по формуванню міського бюджету 2. Координаційна рада громадського бюджету «Бюджету участі» 3. Конкурсна комісія з оцінки учасників конкурсу «Бізнес-ініціатива серед |
22 |
Савельєв Микола Григорович |
-/8 |
14/37 |
2 |
– |
– |
– |
– |
-/2 |
1. Робоча група по формуванню міського бюджету 2. Тимчасова контрольна комісія 3. Координаційна рада громадського бюджету «Бюджету участі |
23 |
Свідерський Олег Миколайович |
-/8 |
– |
1 |
1 |
6 |
3 |
2 |
– |
1.Робоча група з написання проекту статуту територіальної громади міста 2.Комісія по визначенню збитків власникам землі та землекористувачам 3.Робоча група з вивчення питання перейменування міста 4.Комісія по вирішенню земельних спорів 5. Міська конкурсна комісія з проведення у 2019 році конкурсу програм 6. Експертна комісія з призначення стипендій для обдарованої молоді 7. Комісія по проведенню конкурсу «Успішний педагог» |
24 |
Сєргєєва Віра Григорівна |
4/8 |
5/6 |
24 |
1 |
4 |
– |
– |
– |
1. Тимчасова контрольна комісія 2. Робоча група по вивченню питань, щодо функціонування центру соціальної 3. Комісія з питань перевірки стану готовності ЗНЗ міста до 2017-2018 4. Комісія по проведенню конкурсу «Успішний педагог» |
25 |
Смаль Микола Григорович |
-/8 |
-/6 |
5 |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
26 |
Сусік Василь Михайлович |
3/8 |
1/10 |
5 |
2 |
– |
1 |
1 |
1/2 |
– |
27 |
Сьомак Сергій Васильович |
3/8 |
-/6 |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
28 |
Тимосевич Олег Олексійович |
1/8 |
-/6 |
10 |
3 |
3 |
– |
3 |
-/2 |
1. Робоча група з написання проекту статуту територіальної громади міста 2. Координаційна рада громадського бюджету «Бюджету участі»
|
29 |
Токовий Олександр Григорович
|
2/8 |
1/6 |
1 |
– |
– |
– |
– |
–
|
1. Експертна комісія з призначення стипендій для |
30 |
Федонюк Світлана Дмитрівна |
1/8 |
-/6 |
10 |
– |
– |
– |
– |
– |
1. Робоча група з написання проекту статуту територіальної громади міста 2. Комісія з питань перевірки готовності ЗНЗ міста до 2018-2019 навчальних 3. Тимчасова контрольна комісія 4. Комісія по реалізації міської цільової програми «Житло для молоді на 5. Міська конкурсна комісія з проведення у 2019 році конкурсу 6. Експертна комісія з призначення стипендій для обдарованої молоді 7. Комісія по проведенню конкурсу «Успішний педагог» |
31 |
Хілінський Андрій Георгійович |
8/8 |
-/6 |
3 |
1 |
– |
– |
– |
– |
1.Комісія з питань розрахунку обсягів компенсаційних витрат авто перевізників за пільговий проїзд окремих категорій громадян.2.Координаційна рада громадського бюджету «Бюджету участі» |
32 |
Цаль – Цалько Григорій Адамович |
-/8 |
-/7 |
1 |
– |
1 |
1 |
4 |
– |
1. Робоча група з написання проекту статуту територіальної громади міста 2. Комісія з житлових питань. 3. Координаційна рада громадського бюджету «Бюджету участі» 4. Аукціонна комісія для продажу об’єктів малої приватизації 5. Комісія з питань перевірки готовності ЗНЗ міста до 2018-2019 навчальних |
33 |
Шевчук Ігор Володимирович |
-/8 |
-/10 |
3 |
1 |
3 |
1 |
– |
-/2 |
1.Комісія про призначення на посаду головних лікарів ЦПМД та ТМО 2. Робоча група з написання проекту статуту територіальної громади міста 3. Координаційна рада громадського бюджету «Бюджету участі»
|
34 |
Шлейн Павло Павлович |
5/8 |
5/6 |
2 |
– |
– |
– |
– |
– |
– |