13 червня відбулась оперативна нарада керівників структурних підрозділів міськвиконкому, яку очолив міський голова Ігор Пальонка.
Аллі Троць, начальниці ЦНАПу, де зазвичай проводить особистий прийом громадян міський голова, Ігор Пальонка відразу ж доручив проаналізувати і доповісти про хід розгляду звернень мешканців громади.
Начальник управління соціальної політики Наталія Голюк розповіла, що уже профінансовано щомісячні допомоги воїнам ОУН-УПА, компенсацію на оплату житлово-комунальних послуг сім’ям загиблих, харчування «чорнобильців». Дві сім’ї, які мають дітей з інвалідністю, повезли їх на реабілітацію. Триває видача карток для пільгового проїзду, наразі їх видано 2097. Для зручності громадян в управлінні вже облаштоване робоче місце працівника ЦНАПу, який видає витяги з реєстру про місцепроживання пільговиків.
Нещодавно міський голова відвідав патронатну родину Степанюків у Дігтеві, де виховується 15 дітей, де дав обіцянку встановити вихованцям два елементи дитячого майданчику – гойдалку і карусель. Отже, службі у справах дітей доручено підготувати пропозицію, прорахувати її, погодити з самою сім’єю.
На стаціонарі ТМО перебуває на лікуванні 260 пацієнтів, з них 5 внутрішньо переміщених осіб і 42 військових. А генеральний директор КП «Володимирський центр первинної медичної допомоги» Катерина Чубок розповіла, що нині тривають медичні огляди школярів, вакцинація проти коронавірусної хвороби іде повільно, кожен, хто бажає, може прищепитись, вакцина для цього є. Хворих на ковід наразі жодного.
Територіальний центр соціального обслуговування громадян у межах програми соціального захисту населення громади веде закупівлю наступної партії продуктових наборів, повідомила керівник центру Інна Мацьоха. Орієнтовно наприкінці місяця готові їх видати громадянам.
Начальник відділу містобудування і архітектури Тарас Киба доповів, що проведено засідання містобудівної ради, ведеться робота з проєктантом для покращення зовнішнього вигляду фасаду гімназії. Уже готові до експертизи по генеральному плану міста, договір для її проведення підписано. Надаються усі необхідні матеріали по оформленню меж міста, для цього ще потрібно вирішити додаткові питання з керівником Зимнівської громади В’ячеславом Католиком. По межах громади усі договори підписано. Міський голова доручив зробити максимально усе можливе, щоб підготувати усі ці важливі для громади документи.
Проводяться роботи з підготовки до опалювального періоду, доповів керівник «Володимиртепло» Сергій Коба. На наступний тиждень, якщо дозволить погода, заплановано завершення робіт по заміні мереж на ділянці вулиці Луцької. Встановлюється 12 теплових лічильників, ведеться вже друга реконструкція котельні біля ліцею № 5.
Керівник КП «УЖК» Роман Лисюк, розповів, що працівники підприємства нині обкошують територію, обходять укриття, прибирають там, дооблаштовують, розміщують таблички, лавочки тощо. На жаль, є проблема із ремонтом ліфтів. Складність полягає у відсутності запчастин, оскільки фактично всі ліфти білоруського виробництва. Деякі частини не мають аналогів для заміни. Тож ліфти слід би міняти повністю. Нині шукають замінники, що затягує процес розв’язання проблеми. «Мешканці міста телефонували з цього приводу неодноразово. У місті гроші є, тож питання треба вирішити», – підкреслив Ігор Пальонка.
КП «Полігон», окрім вивозу сміття, сьогодні займатиметься обкошуванням борщівника на вулицях Шевченка та Грушевського, пояснив начальник «Полігону» Володимир Собіпан. Почали розставляти євроконтейнери по сміттєвих майданчиках, зроблено кошторис ще на п’ять таких майданчиків на вулиці Поліської Січі. Працівників на підприємстві не вистачає, додав Володимир Михайлович.
Головний інженер водоканалу Ярослав Ковалюк повідомив про ремонтні роботи на водопровідних мережах. Підрядники приступили до роботи на вулиці Академіка Глушкова, починають робити каналізацію. Закінчується прокладання водопроводу до очисних споруд, підходять до завершення ремонтні роботи на Сагайдачного, де було прокладено новий водопровід. Ігор Пальонка закликав пришвидшити роботи на вулиці Проскури, де вже мають прокладати асфальт.
Щодо заміни вежі у Суходолах і підведення водопроводу в Ласків. Деякі роботи почали, об’єм робіт великий, однак їх тимчасово згорнули, оскільки наявну вежу слід ще демонтувати. «Не затягувати це до осені», – наголосив міський голова.
Начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій виконкому Володимир Атаманчук розповів, що на минулому тижні проведено перевірку захисних споруд, було виявлено низку недоліків, які балансоутримувачі мають усунути. Ігор Пальонка закликав підготувати доповідну з указанням, де є критичні порушення з організацією укриттів: «У країні вже довгий час іде війна. Неприпустимо мати із укриттями проблеми. Про усі кричущі факти будемо передавати інформацію в правоохоронні органи. Не можна далі ризикувати, адже це стосується життя людей».
Про стан виконання запланованих робіт по ремонту доріг доповідав начальник управління інфраструктури Ігор Возний. На деяких вулицях роботи уже завершено, на інших залишилось підсипати і укріпити узбіччя. Виконання ремонту на окремих вулицях ще очікується, уже проведено тендерні процедури. Ігор Пальонка підкреслив, що загалом задоволений темпами виконання робіт, адже на початок червня уже вісім запланованих улиць завершено, також дав доручення залатати ями поблизу автостанції.
Міський голова оголосив орієнтовну дату проведення наступної сесії – 7 липня. Перед своїм відрядженням у польське місто Мальборк, де будуть підписувати угоду про співпрацю і обговорювати питання реабілітаційного центру, Ігор Пальонка дав розпорядження належним чином готуватись до наступного опалювального сезону, освітянам – не забувати про облаштування укриттів. Начальнику організаційного відділу Наталії Лазар – запланувати на кінець місяця зустріч з родинами загиблих воїнів. А одним із завдань на наступну сесію означив виділення коштів для відеоспостереження на кладовищі. Наголосив на важливості обкошування прибудинкових територій, прибережної смуги Луги, боротьбі з борщівником тощо. Якщо треба – попросити про допомогу фермерів.
Важливо ще розрівняти територію індустріального парку, адже зацікавлені інвестори є. Треба, щоб парк виглядав презентабельно.
Також Ігор Пальонка повідомив, що сектретар міської ради Іван Юхимюк поїхав у відрядження в Донецьку область в розташування 55-го батальйону 100-ї бригади, куди спільно з представниками з Новововлинська повіз прилади, обладнання, на які виділялись кошти на одній з попередніх сесій, орієнтовно на суму 3 мільйони гривень.

Переглядів: 18
