З 10 червня по 31 липня року команда Центру життєстійкості Володимир-Волинської громади провела 1363 заходи, що включають групові, сімейні та індивідуальні консультації. В системну роботу фахівців із соціальної роботи та психологів було взято 120 осіб різних категорій вразливості.
Хто до нас звертається?
ВПО (28%), багатодітні сім’ї (11%), сім’ї військових (17%), люди із сімей, де виховуються діти з інвалідністю (10%), військовослужбовці (6%), члени сімей загиблих воїнів (4%), люди пенсійного віку 60+(10%), малозабезпечені (10%), одинокі матері/батьки (4%).
З якими проблемами звертаються?
Емоційне вигорання, домашнє насилля, погіршення психологічного клімату в сім’ї, гострий психоемоційний стан внаслідок втрати члена родини, скарги на порушення сну, розлади харчової поведінки, суїцидальні думки та поведінка, стрес через втрату майна та постійного місця проживання.
З чим приходять батьки?
Дитячі страхи, дитяча та підліткова агресія, дитячі та підліткові розлади харчової поведінки, зниження мотивації до навчання, ігрова залежність, самоушкоджуюча поведінка, розлади мовлення, що з’явились через пережитий стрес, адаптація та соціалізація на новому місці проживання.
Тож запрошуємо на індивідуальні консультації та групові заходи у Центр життєстійкості!
Адреса центру: с. Заріччя, вул. Героїв Майдану, 2-а.
Графік роботи: пн-пт з 10:00 до 19:00.
Контактний номер: 097 84 33 216 – Вікторія, соціальний менеджер.
Проєкт реалізовується Міністерством соціальної політики України у рамках впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” за ініціативою першої леді Олени Зеленської, за підтримки Координаційного центру КМУ/ Mental Health UA.