Володимир-Волинський.Офіційний сайт міста.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проекти, які реалізовуватимуться у 2013 році.

 

19 березня 2013 року оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування-2012.

Стало відомо, що отримав перемогу проект, поданий Володимир – Волинською міською радою “Створення сучасного класу кераміки для дітей та молоді у місті Володимирі-Волинському”. Для реалізації якого з державного бюджету буде виділено 198,5 тис. грн.

        

По програмі "Бібліоміст", міські бібліотеки для дітей та дорослих вийшли переможцями  двох проектів "Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до інтернету". Отож, у бібліотеках Володимира – Волинського будуть мультимедійні читання.

 

 

Інформація  про участь в конкурсах проектів у 2013 році

 

 

15 березня 2013 року завершився термін подачі проектів на Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, оголошений Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні. Ідея проведення цього заходу виникла ще у 2003 році напередодні VII Всеукраїнських муніципальних слухань. Метою конкурсу є відбір проектів, спрямованих на розв’язання актуальних проблем розвитку місцевого самоврядування та поширення позитивного досвіду, набутого в процесі їх реалізації.

            Цього року від нашого міста подано три проекти. У випадку перемоги вони будуть реалізовуватись у 2014 році.

Перший проект має назву “Через масовість – до Олімпу”. Він підготовлений відділом у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради і передбачає реконструкцію трибун міського стадіону, адже востаннє глядацькі трибуни реконструювались у 2001 році, тоді ж і було встановлено 1500 індивідуальних пластикових сидінь. На жаль, більшість із них за останні роки втратили свій привабливий вигляд та прийшли у незадовільний стан. Зволікання ж вирішення цього питання може призвести до неможливості проведення спортивних змагань та інших заходів на головній спортивній арені міста.

Керівником цього проекту є В’ячеслав Петрук – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради, координатором – Олександр Вітюк – директор міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” (далі МЦФЗН “Спорт для всіх”).

 

Наступний проект носить назву Розвиток сучасних екстремальних видів спорту шляхом створення скейт – майданчика у місті Володимирі – Волинському, він розроблений управлінням економіки міськвиконкому. Передбачено створити умови для занять екстремальними видами спорту шляхом будівництва та встановлення на території стадіону Олімп скейт – майданчика, основне призначення якого — слугувати місцем для занять соціально–активної групи молодих людей, які бажають займатись скейтбордингом, їздою на роликах, ВМХ-велосипедах.

Сподіваємось, що молодь, яка полюбляє екстремальні види спорту, зможе проводити активний відпочинок на скейт – майданчику. А створення комфортних умов зменшить кількість травм, одержуваних любителями екстриму в несанкціонованих місцях для катання, виключить акти вандалізму по відношенню до пам'яток культури і архітектури міста. Зменшиться кількість "екстрималів" на вулицях, які сьогодні є загрозою для перехожих та водіїв.

Керівник цього проекту є також В’ячеслав Петрук, координатор - Олександр Вітюк.

 

Третій проект розроблено Володимир – Волинською гімназією, його назва Здорова дитина – щаслива родина – багата країна.

Реалізація цього проекту дасть можливість гімназії замінити старі вікна на нові металопластикові.

Актуальність цього проекту полягає в практичному створенні комфортних умов у гімназії, оптимізації споживання енергоносіїв, скороченні бюджетних видатків на теплопостачання. А найголовніше – це зменшення захворюваності дітей та працівників через низький температурний режим у приміщеннях.

Керівником цього проекту є директор гімназії Олександр Романюк, координатор – Олена Процюк – голова громадської організації Творимо успіх.

 

Вартість кожного із проектів становить від 258 до 275 тис. грн.

За умовами Фонду, який проводить конкурс для міст нашої категорії може бути виділена сума не більше 200 тис. грн., решта – співфінансування з місцевого бюджету і організацій-партнерів. До речі, партнерами по перших двох проектах, крім МЦФЗН Спорт для всіх, дали згоду бути і газети Слово правди та Рідне місто.

Кожен із поданих проектів є актуальним для нашого міста.

Тож сподіваємося, що один з них отримає перемогу, про що Радою конкурсу буде прийнято рішення наприкінці травня.

 

 

 

 

 

© 2006 Володимир-Волинський міськвиконком 

м.Володимир-Волинський, вул. Данила Галицького,5, тел.(03342) 3-57-01, факс (03342) 3-57-07

e-mail:vvmr@vv.lt.ukrtel.net