“Незважаючи на те, що за кілька кілометрів йдуть обстріли, хлопці веселі, оптимістично налаштовані, жартують. Серед них є люди різних професій – від простого працівника, підприємця, до голови райради, сільського голови – наголосив Ярослав Матвійчук.

Окрім того, він розповів, що дізнався про позицію бійців щодо відведення військ. 

“Настрої різні: є такі, що “за”, інші виступають “проти”, однак всі хочуть, аби ці процеси відбувалися прозоро”, – сказав перший заступник міського голови.

Нагадаємо, що візит в Луганську область тривав з 13-го по 15-те жовтня. Саме у цей період (14-го жовтня) відбулося присвоєння 14-ій ОМБр почесного найменування “імені князя Романа Великого”.

“Інформації про поїздку ми не ви висвітлювали заздалегідь, враховуючи те, що в урочистих заходах брали участь перші особи держави. За цих кілька днів побували в місцях дислокацій наших бійців. Треба сказати, що досить велика зона відповідальності у зенітно-ракетного полку, бійці якого охороняють більше ста кілометрів східних рубежів країни.

 

14-го жовтня привітали хлопців із Днем захисника України і поклали квіти до меморіальної дошки Спасьонову в Лисичанську. Командиру 14-ої ОМБр у якості подарунка вручили виріб волинського Фаберже Анатолія Бойка з гербом міста Володимира-Волинського, сорочку, вишиту мамою загиблого Миколи Бондарука, яка стане оберегом частини. Іншу, вишиту дружиною загиблого Геннадія Гаврилюка, передали Президенту України. Залишили військовослужбовцям необхідні речі і продуктові набори.

 

Щиро дякую всім, хто долучився до збору допомоги, яку відвезли на Схід. Окрема вдячність Лідії Тимчишиній, яка зв’язала для бійців 50 пар шкарпеток. Хотів би сказати велике спасибі за допомогу та підтримку Сергію Ковальчуку, Аліні Сич, Валерію Зінкевичу, Оксані Веремчук, Миколі Савельєву, Валентину Вірковському, Олександру Козичку, Святославу Шилівському, Анатолію Ревіну, Андрію Принді“, – зауважив Ярослав Матвійчук.